Новини технологій. 19 квітня. Сервіси HP Music Store і HP Movie Store дозволять власникам планшетів TouchPad купувати, зберігати і відтворювати на своєму пристрої музику і відео.

HP TouchPad
HP TouchPad матиме кіно-музичний сервіс

Планшет TouchPad, який готує до випуску компанія Hewlett-Packard, буде інтегрований із відео- та музичним сервісами.

Музичний сервіс для TouchPad отримає назву HP Music Store, а відеосервіс – HP Movie Store. З їх допомогою власники планшета зможуть купувати, зберігати і відтворювати на своєму пристрої треки і фільми. Треки з каталогу HP Music Store також можна буде прослуховувати в потоковому режимі, не купуючи їх.

Обидва сервіси будуть хмарними, тобто куплені музику і відео користувач зможе зберігати не на своєму пристрої, а на віддаленому сервері. «Улюблені» треки користувача (композиції, які він прослуховує частіше від інших) завантажуватимуться у пам’ять планшета.

Ціни на музику і фільми HP поки не оприлюднила.

Планшет TouchPad компанія HP анонсувала в лютому 2011 року. Пристрій працюватиме на базі операційної системи webOS, яка перейшла до HP разом із компанією Palm. Планшет матиме 9,7-дюймовий екран і 1,3-мегапіксельну камеру на фронтальній панелі. TouchPad поставлятиметься у двох варіантах – з 16 ГБ і з 32 ГБ внутрішньої пам’яті. Очікується, що він надійде в продаж в червні.

Джерело Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.