Новини світу. 13 квітня. Нещасну тварину засмоктало в трубу пилососа. Хірурги з частин зашили розірваного на частини хом’ячка.

Прошка після операції

Ветеринари врятували життя домашньому хом’яку, якого буквально розірвало навпіл потужним пилососом.

Маленький Прошка потрапив в сталеву трубу, коли його господиня наводила в будинку чистоту і не помітила під столом пухнастого комочка.

Хом’як пролетів по трубі і застряг в гнучкому шлангу, отримавши при цьому тяжкі травми. Коли дівчина звільнила малюка, то була впевнена, що він не виживе. Нещасному звіру буквально здерли шкірку.

У шоковому стані тварина продовжувала бігати по кімнаті, залишаючи на килимі червоні плями.

Ледь живого пацієнта, перев’язаного носовою хусткою, привезли пізно увечері в одну з цілодобових ветеринарних клінік Воронежа.

Щоб повернути шубку на місце, однорічному хом’яку довелося робити унікальну операцію – зшивати рвані тканини найтоншими очними нитками.

“Хом’ячки відносяться до екзотичних тварин з дуже тонкою шкіркою, і звичайними методами зашивати їх рани не можна, – розповіла головний ветеринарний лікар клініки Любов Соломахіна. – Прошці зробили наркоз, очистили рани і зшили нитками, які згодом розсмоктуються самі”.

Операція тривала більше години і пройшла успішно. Для прискорення загоєння і запобігання зараженню крові пришиту на місце шкірку обробили спеціальним алюмінієвим спреєм, який створює антибактеріальну плівку.

У такому посрібленому вигляді прийшов в себе Прошка, якого повернули щасливим господарям.

“Уже через два тижні нам зателефонувала господиня хом’ячка і сказала, що Прошка як ні в чому не бувало бігає по кімнатах, – посміхається Любов Соломахіна. – От тільки шуму пилососа він боїться як вогню”.

Джерело Лайф ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.