Новини політики. 12 квітня. Засуджений бізнесмен Михайло Ходорковський прокоментував російську судову систему, а також оцінив перспективи подолання політичної стагнації Росії.

Михайло Ходорковський
Ходорковський порівняв Путіна зі Сталіним

«Я читав сталінські резолюції: «зрадити суду і розстріляти». Я чув Путіна: «повинен сидіти у в’язниці» з поясненням, що саме має містити другий вирок.

«Гуманізація» очевидна. Розуміння незалежності суду у юриста Путіна і бандита Сталіна – однакове», – відповів Ходорковський на запитання газети Die Welt про різницю системи правосуддя сталінських часів і сучасної.

«Моя надія полягає в Вірі у свою країну. Ми продовжимо свій шлях до демократії, поваги людини та верховенства права. Медведєв – людина з демократичними переконаннями, і він хоче реформ. На жаль, хотіти – мало», – сказав Ходорковський.

«Якщо під «путінізмом» розуміти м’який авторитаризм, сировинний тренд розвитку економіки і неякісне управління (архаїчне управління країною), що підживлювалися високими цінами на вуглеводні, то альтернатива, безсумнівно, є. Росія – країна з європейською культурою, і ніякі нормальні моделі нам не чужі. Історично наша країна завжди йшла загальноєвропейським шляхом. Нинішній етап – етап «торжества реакції», звичайний для більшості революцій», – зазначив Ходорковський.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.