Новини технологій. 27 квітня. Персональні дані користувачів сервісів PlayStation Network і Qriocity, що належать корпорації Sony, скомпрометовані в результаті хакерської атаки, повідомила корпорація.

PlayStation Network
Наразі сервіс не доступний

Перелік особистих даних, до яких отримали доступ невідомі в період з 17 до 19 квітня, включає ім’я, адресу, дату народження, обліковий запис користувача (ім’я, пароль та ідентифікатор), а також адресу електронної пошти. Крім того, корпорація не виключає витоку реквізитів кредитних карт користувачів, використаних для оплати сервісів Sony.

Клієнтська база тільки PlayStation Network перевищує 70 мільйонів людей, і дозволяє припустити, що цей витік персональної інформації – одна з найбільших в історії. Однак Sony не повідомляє кількість користувачів, чиї дані були скомпрометовані.

Sony рекомендує своїм клієнтам здійснювати ретельний контроль операцій за кредитними картками, а також змінити скомпрометовані паролі до онлайн-сервісів, і не тільки для доступу до PlayStation Network і Qriocity – оскільки часто буває так, що одне і те ж поєднання імені і пароля використовується в якості ключа для всіх онлайн-сервісів і архівів даних. Крім того, корпорація попереджає клієнтів про можливі спроби шахраїв виманити у користувачів додаткові конфіденційні відомості методами соціальної інженерії.

Обидва сервіси були відключені Sony 20 квітня для розслідування «зовнішнього вторгнення» і модернізації системи з метою «посилення її мережевої інфраструктури».

Як наголошується в повідомленні корпорації, для проведення розслідування обставин злому Sony найняла компанію, що спеціалізується на інформаційній безпеці.

Витік даних користувача стала темою відкритого листа члена сенату США Річарда Блюменталя (Richard Blumenthal), адресованого голові американського підрозділу Sony.

У своєму листі Блюменталь, зокрема, критикує Sony за те, що про компрометацію персональних даних, яка сталася тиждень тому, корпорація інформувала своїх користувачів тільки тепер.

Як очікують фахівці корпорації, працездатність сервісів буде частково відновлена ​​протягом найближчого тижня.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.