Новини політики. 14 квітня. Сьогодні розпочинається дводенна зустріч міністрів закордонних справ країн-членів НАТО. Участь у заході візьме і український міністр Костянтин Грищенко.

Це перше засідання комісії Україна-НАТО за Януковича

Грищенко візьме участь у засіданні комісії Україна-НАТО на рівні керівників зовнішньополітичних відомств, у засіданні країн-контрибуторів операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані, а також у зустрічі, присвяченій врегулюванню ситуації у Лівії.

За повідомленням Deutsche Welle, серед імовірних тем обговорення — можлива участь України у розвитку системи протиракетної оборони і залучення НАТО до встановлення безпеки під час проведення чемпіонату з футболу Євро-2012. Такі теми двостороннього співробітництва вже окреслювали під час візиту до Києва генерального секретаря альянсу Андерса Фога Расмуссена, який відбувся в лютому цього року.

Сам Расмуссен, кажучи про зміст засідання Комісії Україна-НАТО, обмежився загальними словами «подальше поглиблення співробітництва».

За словами директора прес-служби українського МЗС Олега Волошина, «значення цього заходу — показати, що не дивлячись на те, що Україна свідомо, виходячи з мандата, наданого Президенту Віктору Януковичу виборцями, проголосила позаблоковий статус, наше партнерство з НАТО у практичній площині від цього не постраждало».

Це перше засідання комісії Україна-НАТО після обрання президентом Віктора Януковича.

Під час щорічного звернення до парламенту В. Янукович ще раз оголосив про позаблоковий статус України.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.