Новини світу. 16 квітня. Вірменія зробить шахи обов’язковим предметом в початковій школі.

Вірменські діти вивчатимуть гру в шахи в школі

“Навчання гри в шахи в школах створить міцну основу для перетворення Вірменії в шахову супердержаву”, – заявив представник міністерства освіти Вірменії Арман Айвазян.

Всього на введення нового предмету Вірменія витратить 1,5 мільйони доларів.

Уряд Вірменії перерозподілив кошти держбюджету і виділив міністерству освіти 177 млн ​​драмів (близько 480 тисяч доларів) на викладання шахів в початкових класах державних шкіл, на видання підручників і посібників для вчителів, придбання шахового інвентарю та перепідготовку вчителів. Ще 386 млн драмів (близько 1 мільйона доларів) виділено на придбання столів та стільців для гри в шахи.

Вже в 2011 році, починаючи з шести років, діти будуть вивчати шахи дві години на тиждень. Ці уроки будуть “сприяти розвитку розумових здібностей” дітей, навчать їх мислити “гнучко і мудро”, сказав Айвазян.

За словами міністра освіти і науки Вірменії Армена Ашотяна, вірменська шахова академія провела велику роботу, досліджуючи міжнародний досвід у цій галузі, і Вірменія “претендує на те, щоб її методика викладання стала однією з кращих в світі”.

Відзначимо, що нинішній президент Вірменії Серж Саргсян є великим шанувальником шахів.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.