Новини політики. 11 квітня. Генпрокуратура наполягає на тому, щоб Віктор Ющенко здав кров для експертизи у справі про його отруєння.

Віктор Ющенко
Віктор Ющенко має здати дві проби крові в ГПУ

Про це заявив заступник генпрокурора Ренат Кузьмін на прес-конференції у понеділок.

Він наголосив, що на даний момент “у справі немає доказів, що підтверджують факт отруєння екс-президента”.

“Більше того, у кримінальній справі немає достатньо даних у відповідності до законів України, що підтверджують наявність у крові Ющенка діоксину”, – сказав заступник генерального прокурора.

У зв’язку з цим, Генпрокуратура наполягає на проведенні додаткової експертизи, в рамках якої Ющенко має надати пробірку зі своєю кров’ю, яка була здана ним одразу після отруєння і донедавна зберігалася в його охоронця.

Крім того, за словами Кузьміна, Ющенко має повторно здати кров зараз – для порівняння.

Заступник генпрокурора наголосив, що експерти ГПУ мають достатньо знань і необхідну апаратуру для того, щоб вирахувати термін потрапляння діоксину в кров.

“Крім того, у нас є висновки спеціалістів про те, що при отруєнні людини діоксином наслідки отруєння будуть виявлені, незважаючи на те, скільки років людина прожила після отруєння”, – зазначив він.

Кузьмін в черговий раз наголосив, що в разі, якщо Ющенко не надасть потрібних даних, Генпрокуратура буде вимушена закрити справу.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.