Новини спорту. 18 квітня. Українські фанати можуть організувати рух проти проведення Євро-2012.

Фанати готові почати кампанію проти ЄВРО-2012 в Україні

Як зазначає видання, у такий спосіб фанати можуть відреагувати на санкції проти них. Зокрема, за рік до Євро-2012 правоохоронні органи разом з Інтерполом і УЄФА вирішили зайнятися перевихованням українських уболівальників. Як стверджує МВС, вже кілька місяців фанів-порушників вносять в європейську базу даних. Торкнеться це тільки ультрас, тобто уболівальників, які влаштовують на стадіонах заборонені вогненні і банерні шоу, а також хулсів – футбольних хуліганів.

Тих, хто в списку, можуть не випустити за кордон, а найнебезпечніших взагалі не підпустять до купівлі квитків на матчі чемпіонату. Правда, як це буде відбуватися насправді, поки не може пояснити ніхто. Фанати обурюються і вважають це свавіллям. Вони переконані: єдиною проблемою Євро-2012 стануть злі міліціонери.

Ультрас столичного “Динамо” Євген готовий парити над стадіонами, вішати на трибунах банери і малювати на стінах заклики, аби добитися дозволу палити фаєри.

Євген загинає пальці, згадуючи про гоніння на українських фанатів:

«Чорні списки – це раз. Штрафи – це два. Відмови в отриманні віз для поїздок на матчі команди за кордон – це три».

За його словами, наближення Євро-2012 тільки ускладнює справу. Можна організовувати рух «Українські фанати проти чемпіонату на батьківщині».

«У фанатських колах зараз популярна фраза – Fuck off Євро-2012. Дивно, так? Миші проти сиру, рок проти наркотиків, а фани проти футболу», – наголосив він.

У правоохоронних органах зізнаються, що база уболівальників-хуліганів існує давно. Це особисті дані, фото і навіть відбитки пальців уболівальників, яких записували під час організованих виїздів на матчі або під час затримання за хуліганство, повідомляє Вголос.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.