Новини політики. 13 квітня. Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький вимагає від лідера Партії регіонів в парламенті Олександра Єфремова оприлюднити дані про те, що Джордж Сорос виділив кошти на підготовку в Україну подій «за варіантом Північної Африки».

Євген Бистрицький

«Після цих заяв Єфремова, про те що ” Сорос виділили певні кошти “, ці дані повинні бути доведені і оприлюднені. Якщо він не це не зробить, значить він просто безчесний і безвідповідальний політик», – сказав Бистрицький у коментарі ZN.UA, додавши, що в разі необхідності фонд «Відродження» подасть на Єфремова до суду.

«Фонд “Відродження” діє в Україні як незалежна організація. Це означає, що ніхто в Україні не готує і не може готувати за розпорядженням Сороса ніякої групи “молодих хлопців”, а також не запускає проекти “по варіанту Північної Африки“. Таких розпоряджень або проектів немає і бути не може», – сказав він.

«Всі без винятку засоби, які засновник фонду “Відродження” Джордж Сорос добровільно виділяє на сприяння і становлення відкритого й демократичного суспільства, виділяються і витрачаються в Україні тільки за рішеннями або рекомендаціями українських громадян, незалежних експертів, членів правління», – підкреслив Бистрицький.

«Політична сила, якою керує лідер фракції, замість сприяння налагодженню продуктивного діалогу між владою та численними громадськими організаціями, діалогу, який був істотно порушений владою за останній рік, направляється Олександром Єфремовим у протилежний бік – проти громадської активності під гаслами неіснуючої загрози дестабілізації суспільства», – впевнений директор фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.