Новини політика. 26 квітня. Активістка руху FEMEN Олександра Шевченко вважає за необхідне нанести бомбові удари по Верховній Раді під час виступу Президента країни Віктора Януковича.

Олександра Шевченко скине бомби на президента?

Янукович гірше Чорнобиля. Це зараз зрозуміє кожен українець, навіть той, який рік тому за нього проголосував. Це розуміють всі, але позбутися від нього ми зараз самостійно не можемо”, – заявила Шевчeнко в ефірі телеканалу ТВі.

“Тому ми зверталися до Європи, зверталися до тих делегатів, які повинні були приїхати в Україну 19 числа і пропонували їм стати ліквідаторами цієї Чорнобильської, саме політичної трагедії в Україні – це саме Януковича – і не те, щоб не спілкуватися з ним, не вітатися за руку … а, напевно, направляти в Україну якісь літаки, які під час щорічної промови Януковича у Верховній Раді просто розбомбили би Верховну Раду “, – сказала Шевченко.

Вона також додала, що в перспективі рух планує створити власну політичну партію, а потім – міжнародний рух FEMEN.

“Ми хочемо (створити партію – ред.). Але можу зараз сказати, на жаль, у нас цього не вийде, тому що ви знаєте, які гроші потрібні, щоб її зареєструвати, щоб проводити PR-кампанію своєї партії. Якщо будуть спонсори, які будуть повністю підтримувати наші ідеї, а не диктувати свої за гроші, то можливо. Поки що таких людей немає”, – зазначила Шевчeнко.

За її даними, в даний час налічується близько 40 “топлес-активісток” у Києві і близько 60 – з урахуванням інших міст.

“Активісток, які не оголюють груди, в Києві близько 300. Інтернет-підтримка набагато більша, більше тисячі, але ми поки не можемо доїхати до цих міст”, – додала активістка.

Як відомо, жіночий рух  FEMEN, який відомий своїми скандальними акціями, неодноразово критикував дії Президента України Віктора Януковича. Часто акції FEMEN завершувалися затриманням активісток руху.

У вівторок, 19 квітня, під час відкриття Міжнародного форуму, присвяченого 25-річчю Чорнобильської трагедії, жіночий рух FEMEN влаштував на Майдані Незалежності топлес-акцію під назвою Бардак у Саркофаг.

Джерело Цензор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.