Новини технологій. 30 квітня. Соціальна мережа Facebook напередодні королівського весілля видалила десятки акаунтів, що належать активістам.

Facebook видалив аккаунти активістів напередодні королівського весілля

Крім акаунтів користувачів, в минулі вихідні соцмережа також видалила профілі груп, через які організовувалися антиурядові акції протесту в березні цього року.

У стоп-лист Facebook увійшли: гурт «Проти скорочення соціальних виплат і бюджетних місць у Честрефільді» (Chesterfield Stop the Cuts), Лондонська студентська асамблея (London Student Assembly), Саутуарк SoS (Саутуарк – район на півдні Лондона), «Ні скороченню соціальних виплат у Брістолі »(Bristol Uncut).

«Вранці я виявив, що групи, створені для боротьби зі скороченням пільг, просто зникли. Мені здається підозрілим, що це відбулося саме за кілька днів до королівського весілля», – сказав один із адміністраторів групи Гай Аітчісон.

Невідомо ще скільки профілів груп або людей були видалені. Однак керівництво Facebook зовсім заперечує видалення акаунтів. За словами представника мережі, акаунти були тимчасово заблоковані, а не видалені, так як спочатку «не були зареєстровані належним чином».

Також представник соцмережі запевняє, що блокування облікових записів не має ніякої політичної підоснови і вже тим більше не пов’язане з одруженням принца Уїльяма і Кейт Мідллтон.

За її словами, модератори сайту виявили, що є сторінки, названі іменем людини, але становлять собою будь-яку групу. Тим самим, користувачі порушують «положення про права та обов’язки користувачів», намагаючись приховати організацію будь-яких незаконних мітингів.

Представник Facebook запевнила, що в найближчі дні всім користувачам «заблокованих» сторінок поштою надішлють інструкцію з відновлення профілів.

«Це просто якась бюрократія: видаляти профіль без будь-якого попередження. Навряд чи це викличе будь-які позитивні відгуки про роботу соцмережі», –  сказав Джим Кіллок, один із організаторів першотравневого ходу в Лондоні.

За кілька днів до весілля, у ЗМІ з’явилася інформація, що Facebook почав блокувати акаунт дівчат із ім’ям нареченої принца Уїльяма Кейт Міддлтон.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.