Новини технологій. 26 квітня. Глава Apple Стів Джобс, який знаходиться у відпустці за станом здоров’я, відреагував на звинувачення експертів з інформаційної безпеки Аласдера Аллана й Піта Уорден, які стверджували, що iPhone і iPad стежать за їх власниками.

iPhone, Android
Джобс стверджує, що Android стежить за користувачами

«Ми ні за ким не стежимо. Інформація циркулює в ЗМІ – це брехня», – написав Джобс в листі одному з користувачів, уривки з якого опубліковані на сайті Macrumors.

Раніше власник iPhone звернувся до глави Apple з проханням роз’яснити ситуацію.

«Не могли б ви пояснити, що за шпигунський інструмент вбудований в мій iPhone», запитав він.

«Мене нервує факт того, що щось записує і зберігає дані про моє місцезнаходження. Можливо, ви зможете пролити світло на ситуацію, перш ніж я переключуся на Droid. Вони-то хоч за нами не стежать», написав користувач у листі до Стіву Джобсу.

Примітно, що на твердження автора звернення, про те, що операційна система Google Android не є небезпечною в плані інформаційної конфіденційності, Стів Джобс відповів: “О, ще й як.”

Сканадал, навколо «шпигунства» популярних у всьому світі пристроїв Apple розгорівся минулого тижня, коли дослідники заявили, що смартфони і планшетники компанії стежать за своїми власниками та зберігають дані про їх переміщеннях як мінімум за рік. Пізніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що аналогічними функціями володіють гаджети, що працюють на ОС Android.

Джерело Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.