Новини України. 19 квітня. Івано-Франківська область. Коломийський міський районний суд провів дебати і виніс вирок у справі, пов’язаній із замахом на життя головного редактора газети «Коломийський вісник» Василя Дем’яніва.

Василь Дем’янів
Василь Дем’янів подаватиме апеляцію на рішення суду

Попереднє судове засідання відбулося 11 квітня, на ньому журналіст вніс клопотання направити справу на повторне досудове слідство. Комітет захисту українських журналістів, що стежив за перебігом справи, теж вимагав від суду прислухатися до аргументів постраждалого і виокремити справу стосовно жорстокого побиття журналіста в окреме провадження, відправивши її на повторне слідство. Однак ці клопотання не були задоволені.

Сьогодні суд виніс вирок двом підсудним, які, окрім справи побиття редактора газети, проходили ще по інших епізодах. Один з підсудних отримав 4 роки, інший – 7,5 років ув’язнення.

Як заявив Василь Дем’янів, версію про напад на журналіста не було взято до уваги, тільки «хуліганські мотиви». Тому він не погоджується з обвинувальним прокурорським висновком, не визнає такий вирок і буде подавати апеляцію.

За словами постраждалого, «після 9 місяців судових засідань розгляд справи додав ще більше сумнівів стосовно того, чи на лаві підсудних справді опинилися його кривдники».

Напад на редактора газети «Коломийський вісник» Василя Дем’яніва скоїли 23 березня 2010 року. Йому проламали череп і поламали ногу.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.