Новини політики. 22 квітня. Рішення парламенту про те, щоб 9 травня поруч з українськими державними прапорами вивісили червоні прапори СРСР – частина великого процесу з перетворення України в російську губернію.

Андрій Шкіль
Шкіль заявляє, що народу пора брати в руки вила

І це буде тривати до тих пір, поки український народ не візьметься за вила.

Про це в ексклюзивному коментарі «Полеміці» заявив народний депутат України (БЮТ) Андрій Шкіль.

«Це рішення парламенту – частина одного великого процесу. Україну цілеспрямовано перетворюють на російську губернію. Дуже багато фактів, дуже багато кроків у цей бік – все складається в єдину систему. Вже видно фініш. Влада буде йти цим шляхом, нікуди не звертаючи, поки не підніметься народ. І народ вирішить цю проблему за допомогою сільськогосподарського інвентарю – люди візьмуть вила, візьмуть граблі і відстоять свободу і незалежність », – заявив Андрій Шкіль.

Нагадаємо, Верховна Рада Україна прийняла закон про офіційне використання копії прапора перемоги. За зміни до Закону “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-45 років” (щодо порядку офіційного використання копій прапора перемоги) (N8157) проголосували 260 народних депутатів.

Закон передбачає використання копій прапора перемоги під час урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги, які проводяться органами державної влади, місцевого самоврядування, організаціями, у День Перемоги та інші дні, пов’язані з подіями Другої світової війни. Також закон передбачає офіційний підйом у День Перемоги копій прапора перемоги на будівлях, флагштоках поряд з державним прапором України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.