Новини України. 5 квітня. До зникнення палестинця Дірара Абу-Сісі має пряме відношення міністерство внутрішніх справ.

Москаль: до викрадення палестинця причетне МВС України

Про це повідомив депутат Верховної Ради Геннадій Москаль

“Проведене мною депутатське розслідування, а також інформація з джерел МВС (яка потребує розслідування з боку Генпрокуратури), вказує на те, що до зникнення палестинця має пряме відношення МВС“, – йдеться в повідомленні прес-служби нардепа.

За його словами, МВС має свого представника в Ізраїлі, до якого й звернулася ізраїльська поліція по допомогу в затриманні та передачі Дірара Абусісі.

“Ізраїльтяни проінформували українську сторону про місце проживання палестинця (м. Харків), наявність у нього дружини та дітей, громадян України, та наміри отримати українське громадянство”, – зазначив він.

Він нагадав, що 17 лютого 2011 року працівники УМВС у Харківський області без будь-яких підстав вилучили в Абу-Сісі палестинський паспорт, який віддали наступного дня – 18 лютого перед тим, як Абу-Сісі збирався сідати на потяг до Києва.

“За моєю інформацією, на залізничній станції в Полтаві працівники УМВС у Полтавській області насильно висадили палестинця з потягу і перевезли до аеропорту в Київ. Тут Абу-Сісі посадили на літак і видворили з України на підставі статті 32 закону про правовий статус іноземців”, – зазначає Москаль.

“В аеропорту працівників міліції з палестинцем уже чекали представники ізраїльської поліції, які за попередньою домовленістю прибули до України, і в подальшому доставили Абу-Сісі в Ізраїль“, – розповів Геннадій Москаль.

“Історія зі зникненням Абу-Сісі поставила під сумнів дієздатність спецслужб України загалом, а також піддала небезпеці громадян України, які працюють в арабських країнах, і можуть стати об’єктом помсти з боку ісламських фундаменталістів”, – попереджає він.

Водночас наприкінці повідомлення Москаль зазначає: “Якщо я помиляюся в своїх висновках, або маю не зовсім правдиву й точну інформацію, закликаю всіх причетних до справи Дірара Абу-Сісі оприлюднити дані – яким чином палестинець потрапив до Ізраїлю“.

Раніше МВС заявило, що “запитів чи звернень компетентних органів третіх держав на адресу МВС України щодо затримання на території України Абу-Сісі для подальшого перевезення за межі держави не надходило.

А міністр Анатолій Могильов пообіцяв попросити від ізраїльської сторони відповідь, яким чином з України до Ізраїлю потрапив Абу-Сісі.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.