Новини світу. 1 квітня. Населення Індії зросло до 1,2 мільярда людей, а це значить, що до 2030 року за демографічними показниками ця країна може перегнати Китай – найбільш людну націю у світі.

Індія наздожене Китай по кількості населення

Результати перепису населення показують, що жителі Індії складають 17% чисельності населення планети. Ця цифра близька до суми населення США, Індонезії, Бразилії, Пакистану, Бангладеш та Японії.

За останнє десятиліття демографічна картина Індії розширилася на 181 мільйон осіб.

У процентному співвідношенні в 2011 році на 1000 новонароджених хлопчиків припадає близько 914 дівчаток. Це – найнижчий показник з часу здобуття Індією незалежності. Пропорція відображає традиційну перевагу, яка в індійському суспільстві надається синам по таким соціальним причинам, як висока вартість приданого, необхідного для видачі дівчат заміж.

Для зниження кількості абортів в Індії діє заборона на визначення статі дитини до народження. Дані перепису також показують підвищення рівня грамотності населення на 9 з гаком відсотків. Найбільш густо населеним штатом Індії став Уттар-Прадеш, де проживає 199 мільйонів чоловік.

За інформацією CyberSecurity

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.