Новини політики. 22 квітня. Верховна рада України відмовилася підтримати запит народного депутата Євгена Царькова (фракція КПУ) до президента України Віктора Януковича про створення слідчої комісії з питання банкрутства компанії “Чорноморське морське пароплавство” (ЧМП).

Верховна Рада, ВРУ
Депутам всеодно звідки у Ахметова гроші

У запиті пропонувалося залучити до кримінальної відповідальності осіб, причетних до банкрутства, а також розслідувати причетність до даної ситуації екс-президента України Леоніда Кравчука.

За даний запит проголосувало всього 304 народних депутат із 392.

Крім того, парламент не прийняв запит до президента від позафракційного депутата Олега Ляшка щодо розслідування ситуації з придбанням квартири в центрі Лондона за 220 мільйонів євро компанією System Capital Management, яка належить народному депутату Ринату Ахметову. За даний запит проголосувало всього 12 народних депутатів.

Державна судноплавна компанія “Чорноморське морське пароплавство” за часів СРСР мала в своєму розпорядженні флот у 400 суден. У 1990 роки більшість кораблів були передані офшорним компаніям або продано на аукціонах за борги.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.