Новини економіки. 28 квітня. Бюджет Севастополя повинен отримувати значно більшу частку від грошей, які приходять в Україну за базування Чорноморського флоту.

Севастополь, міська рада
Севастопольський депутат хоче більше грошей від Києва

Про це «Новому Регіону» заявив депутат міськради Севастополя Геннадій Басов, лідер партії «Російський блок».

Він нагадав, що, згідно з даними посольства РФ, у відповідності з Харківськими угодами та знижки на газ, Україна стала щорічно одержувати близько 1.8 млрд. доларів на рік.

Однак Київ не поспішає збільшувати частку відрахувань до бюджету Севастополя, незважаючи на те, що сума, одержувана від Росії, стала більшою.

«За рік збільшення надходження фінансових коштів до міського бюджету ми не побачили від уряду України», – сказав Басов.

Він припустив, що Київ всі гроші, які повинен отримувати Севастополь, направляє на погашення зовнішнього боргу.

«Швидше, питання в тому, що економіка України в такому стані, що уряд викроює гроші на погашення величезного мільярдного боргу», – зазначив депутат.

Басов також вважає, що Київ не виявляє належної ініціативи з активізації співпраці з Росією – у результаті Москва не збільшує інвестиції в розвиток Севастополя, а також до цих пір не вирішено питання про переведення нових кораблів Чорноморського флоту до Криму.

«З моєї точки зору, все залежить від київських владних структур. З боку Росії робляться заходи щодо посилення співпраці. Проте останнім часом з боку уряду України частіше за все питання полягає в економічному торзі», – констатував депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.