Новини здоров’я. 14 квітня. Згідно з новими дослідженнями, причиною потрапляння молодих водіїв у ДТП є не алкоголь і не безвідповідальна поведінка, а брак досвіду, який і призводить до фатальних помилок.

дтп
ДТП - брак водійського досвіду

Водійські помилки – основна причина ДТП за участю водіїв тінейджерів, стверджують американські вчені.

У своїй роботі вони проаналізували 800 аварій, в яких постраждали юні водії, і зробили висновок, що алкогольне сп’яніння, яким прийнято пояснювати аварії за участі молодих людей, зовсім не є основним чинником ризику.

Як правило, молоді люди знаходяться в тверезому стані, проте брак досвіду не дозволяє їм адекватно реагувати на події на дорозі.

Згідно з отриманими даними, 67% аварій сталися через грубі помилки молодого водія. Найпоширенішими помилками, які стали причиною половини ДТП, є брак навичок «сканування» навколишнього оточення, занадто швидке водіння в умовах, що склалися (не обов’язково з перевищенням швидкості), відволікаючі фактори на дорозі або в салоні автомобіля.

«Наш аналіз показав, що більшість ДТП відбуваються не від того, що молодь погано себе веде, а тому, що у них ще немає достатніх навичок, необхідних для успішного водіння», – підсумовують дослідники.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.