Новини України. 15 квітня. Черкаси. 20 квітня черкаські підприємці проведуть акцію на захист підприємця Сергія Крохіна – власника автомобільного ринку.

Хтось впливовий хоче забрати собі прибутковий бізнес

Про це повідомила сьогодні на прес-конференції голова Черкаської міської профспілки “СолідарністьОльга Ракова.

“Акція протесту відбудеться 20 числа, в середу, о дев’ятій годині ранку, перед Черкаською облдержадміністрацією. Це буде акція на захист підприємця – власника ринку “Автомобільний” Крохіна Сергія Анатолійовича, тому що ми бачимо, що без втручання громадськості просто-напросто людину можуть посадити , а ринок забрати”, – сказала Ракова, яку цитує кореспондент ЛІГИ.

Ракова повідомила, що Крохин був затриманий нібито за хабар, хоча насправді він просто здійснював комерційну операцію і, як власник ринку, віддавав частину приміщення під станцію техобслуговування.

Вона підкреслила, що відповідна угода була належним чином оформлена.

“Ті, хто влаштовував цю підставу, це шоу, просто прорахувалися, бо вони думали, що це директор (ринку, – ред.), А це власник, це його власне майно. Тому підприємці всієї області з’їжджаються, всі лідери громадських організацій, які його знають”, – сказала вона.

Також Ракова повідомила, що підприємці підписали і направили звернення до Президента України Віктора Януковича з проханням взяти розслідування цієї справи під особистий контроль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.