Новини України. 22 квітня. Щоб потрапити українцям на Великодні свята до України, прийдеться почекати на кордоні близько 5-ти годин.

кордон, черга
Черга на в'їзд до України на кордоні з ЄС перед Великоднем розтягнулася до 4 години

Про це повідомляє кореспондент NM з посиланням на туристів, які стали заручниками прикордонної черги на пропускному пункті “Медика-Шегині”.

За їх словами, автомобільна черга рухається дуже повільно.

“Поляки працюють швидко, довго приходиться чекати на в’їзд саме до України, між польською та українською сторонами. Чому так довго? Невідомо”, – повідомили українці, що повертаються додому з Відня.

“Таке враження ніби просто повільно працюють”, – додали вони.

Водночас у прикордонній службі України розповіли, що така ситуація може виникнути у зв’язку зі святами, коли надто багато осіб повертається до України.

“Великий пасажиро-транспортний потік. Значний наплив. Перед святами завжди так буває”, – відзначили в прикордонній службі.

З прикордонниками погодилися митники. На митниці повідомили, що кордон зараз перетинають і заробітчани, і туристи, і всіх треба перевірити.

“Потрібно проводити митний контроль. Митниця працює. На свята людей більше. Ще якби вони нічого не везли, а лише особисті речі. А то ж везуть різне, а контроль потрібно проводити нормально”, – зазначив у коментарі NM помічник чергового Держмитслужби у Львівській області.

За словами представників обох служб, не виключено, що черги є на усіх переїздах у Львівській області.

“Шкода, оскільки відстань до кордону можна подолати досить швидко, а на кордоні простояти ще 5 годин. Цікаво, як то буде виглядати, коли буде Євро-2012?”, – зазначили українські туристи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.