Новини світу. 28 квітня. Росія. Хлопець в Росії повісився через те, що йому відключили інтернет.

Інтернет довів хлопця до петлі

Тільки після його відходу з життя батьки хлопця дізналися, що їхній син-відмінник був відрахований з вузу.

Останнім часом 19-річний хлопець весь вільний час проводив в інтернеті – грав у WarСraft. Його вже не цікавили друзі, яких і так-то було небагато, він зовсім закинув навчання. У грудні 2010 року хлопчика виключили з держуніверситету, де він навчався на факультеті фізики. Щоправда, батькам він про це не сказав, боявся засмутити, адже вони так вірили і сподівалися на сина. До речі, хлопець і справді подавав великі надії: він навіть отримував потанінску стипендію за блискучий інноваційний науковий проект. Тим більше дивним сім’ї здавалися захоплення сина, який поділяв принципи молодіжної субкультури емо.

“Але найбільше батьків турбувало поступове захоплення сина онлайн-іграми. Батько навіть відключив інтернет, щоб у хлопця не було можливості пограти, – розповів кореспонденту «Все для Вас» слідчий – Це, мабуть, вибило хлопчика з колії остаточно. Він навіть зізнався молодшій сестрі, що сенсу в своєму житті більше не бачить”.

Про те, що він не хоче жити, хлопець говорив і батькам і навіть озвучив усний заповіт, попросивши кремувати його, якщо він все-таки помре. Пізніше у файлах його комп’ютера сестра знайшла кілька текстів, що описують різні способи самогубств.

“Він повісився на шнурі від комп’ютера, не залишивши ні передсмертної записки, ні будь-якого пояснення свого вчинку. Батьків і сестри в цей час вдома не було: вони знайшли його, тільки коли прийшли додому на обід. Слідчі зараз ретельно перевіряють усі контакти загиблого хлопця”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.