Новини економіки. 15 квітня. Приватизація землі під городи, які обіцяв українцям прем`єр-міністр Микола Азаров, може виявитися далеко не безкоштовною.

земля, сільське господарство, поле
"Безкоштовні" городи азарова обійдуться у кругленьку суму

Через хабарництво виділення земельної ділянки може обійтися в суми від декількох сотень гривень у віддалених районах до декількох тисяч доларів поблизу великих міст. Про це заявив президент Земельного союзу України Андрій Кошіль.

Кошіль відмітив, що згідно із Земельним кодексом, кожен громадянин може безкоштовно приватизувати для ведення садівництва до 12 “соток”. Щоб отримати землю, потрібно написати клопотання в місцеву раду, пише «Сегодня».

«Але отримати землю складно: спершу потрібно «переконати» раду прийняти рішення про виділення землі. А далі – складна процедура оформлення ділянки. Як наслідок, «безкоштовна» приватизація може вилитися в платежі «за прискорення», – заявив Кошіль.

На його думку, потрібно встановити чіткі терміни узгоджень і вимоги до документації, ввести відповідальність чиновників за невиконання ними обов`язків. Інакше земля буде доступна тільки «своїм» людям, а корупції не уникнути.

Нагадаємо, Микола Азаров доручив главам місцевих адміністрацій до осені провести ряд заходів, спрямованих на стабілізацію ситуації на продовольчому ринку, у тому числі сприяти у виділенні ділянок під городи громадянам.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.