Новини сіту. 18 квітня. Росія. Любителі популярної інтернет-гри з’ясували відносини в реальному житті: одна людина загинула, другаотримала важкі поранення.

Комп'ютерна гра призвела до смерті

Після відкриття геймерського сезону один з гравців вирішив усунути своїх ворогів з віртуальної гри за допомогою реальної зброї.

Затятий любитель Lineage II очікував своїх більш здібних супротивників за кутом і, вихопивши ніж, кілька разів ударив їх в груди.

Від отриманих поранень 27-річний Антон Казанцев пізніше помер в лікарні. Його приятель, 27-річний Дмитро Бобров, у важкому стані перебуває в МКЛ № 3 міста Челябінськ.

“Компанія молодих людей відзначала відкриття нового сезону ігор в одному з розважальних комплексів міста, – повідомили Life News в СКР по Челябінській області. – Двоє хлопців відлучилися за сигаретами, а через деякий час приятелі виявили їх з ножовими пораненнями”.

Геймера-вбивцю вдалося затримати по гарячих слідах. На допиті він зізнався, що давно конфліктував з хлопцями, тому й наважився на жорстокий злочин.

“Дмитро і Антон були друзями дитинства, з самої школи дружили, – розповіла подруга постраждалих Світлана – Вони просто потрапили в незнайому компанію, адже перед цією зустріччю тільки в Інтернеті спілкувалися, в грі”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.