Новини футболу. 10 квітня. Власник “Челсі” Роман Абрамович починає холонути до рекордного підписання клубу Фернандо Торресу і готовий розглянути варіант з його продажем вже по завершенні нинішнього сезону.

Фернандо Торрес
Торреса можуть продати через невиправдані надії на гру

Виклавши в січні рекордні для всього британського футболу £ 50 млн за колишнього гравця “Ліверпуля“, Абрамович сподівався, що Ель-Ніньо допоможе стати “Челсі” справжньою європейською силою, проте, після поразки команди з рахунком 0:1 в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів від “Манчестер Юнайтед” і малопереконливої ігри у вчорашньому матчі проти “Вігана”, в якому Торрес вийшов на заміну у другому таймі, російський мільярдер починає втрачати терпіння.

Власник незадоволений своєю інвестицією і навіть може продати Торреса цього літа.

У загальній складності Торрес з моменту переходу в “Челсі” у січні провів на полі 648 хвилин, однак не може показати такої гри, як колись, як і не може вразити ворота суперника. Не зробив він цього і в суботу в матчі з “Віганом“, хоча як мінімум один шанс це зробити у нього був.

На щастя для “Челсі“, в середині другого тайму Флоран Малуда в гармидері біля воріт гостей все ж таки забив переможний для “Синіх” гол, і ця перемога дозволила команді Карло Анчелотті піднятися на 3-е місце, до одного очка скоротивши відставання від “Арсеналу “.

Реалістичних шансів на перемогу в Прем’єр-Лізі у “Челсі” немає, і невдача в Лізі чемпіонів також може означати відставку Карло Анчелотті. Італійський фахівець, проте, не втрачає надій, що Торрес все ж відкриє свій особовий рахунок на “Стемфорд Брідж“.

“Усі хочуть, щоб він забив, і голи прийдуть. Можливо, це станеться на “Олд Траффорд”, хто знає?”, – сказав Анчелотті.