Новини України. 9 квітня. 42% українців вважає можливим контакт жителів Землі з мешканцями інших планет.

інопланетяни
Українці вірять, що інопланетянами можна поспілкуватися

Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією Research and Branding Group.

У результаті дослідження виявлено, що більшість жителів України (90%) вказують, що представник СРСР першим побував у космосі. Однак 5% вважають, що першими людини в космос запустили американці. Не змогли відповісти 4,3% опитаних.

91% українців назвали ім’я першого космонавта – Юрій Гагарін. Не змогли відповісти на це питання 8%.

Політ Гагаріна є частиною спільної історії Росії і Україні, вважає 91% респондентів.

В оцінці нинішньої ролі України серед космічних держав світу громадська думка розділилася порівну. В цілому згодні, що Україна входить до числа таких держав 44% і не згодні 40,2% опитаних.

2/3 українців (62%) відповіли, що не мають особистого бажання побувати в космосі. Підтвердили своє бажання побувати в космосі 30% респондентів від числа опитаних і не змогли відповісти 8%.

Більше половини жителів України (54%) вірять в існування інших форм життя в космосі, в існування розумних форм життя вірять 46% і майже половина (49%) вірить, що польоти в космос стануть розповсюдженою формою туризму, але при цьому, така ж частина респондентів – 48% не вірять, що в майбутньому люди будуть жити на інших планетах.

Значна частина респондентів (42%) вважають, що можливий контакт жителів Землі з позаземними цивілізаціями. При цьому 16% опитаних вважають, що такий контакт можливий не раніше, ніж через 100 років. Третина опитаних респондентів 31% вважає, що контакт з позаземними цивілізаціями неможливий, і вони не існують, при цьому не змогли відповісти на поставлене питання 26% респондентів.

Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим. Обсяг вибірки склав 2076 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає +/-2,2%.

Джерело Новий регіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.