Новини світу. 4 квітня. Італія. Відео. Біженці з Тунісу підпалили будівлю церковного приходу на італійському острові Лампедуза.

Чи змушена Італія терпіти навалу нелегалів?

Раніше настоятель приходу розмістив в будівлі 36 підлітків-біженців.

Минулої ночі на Лампедузу прибули ще 346 нелегалів.

Іммігранти скаржаться на погані умови утримання, нестачу їжі, води, предметів першої необхідності і порожні обіцянки місцевої влади про те, що незабаром вони будуть переміщені на материкову частину Італії.

Нагадаємо, 2 квітня прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі, який нещодавно відвідав Лампедузу, запропонував розподіляти мігрантів з Африки по всьому ЄС. Він закликав Євросоюз видавати біженцям, що прибувають з країн північної Африки, тимчасові дозволи, що дають право пересуватися по території ЄС.

Глава італійського уряду обрушився з критикою на сусідні з Італією країни, які не допомагають італійцям впоратися з потоком мігрантів.

У березні на італійський острів Лампедуза прибуло в цілому близько 20 тисяч. осіб, в основному, з Тунісу і Лівії. Італійська влада заявила, що інфраструктура острова не в змозі витримати такої великої кількості людей.

Раніше італійці оголосили режим НС і звернулися до Євросоюзу за допомогою, однак заклик залишився без відповіді. Мало того, влада Німеччини, наприклад, вважає, що проблему біженців Італії треба вирішувати самостійно.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.