Новини світу. 9 квітня. Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі пожартував, що в перспективі буде влаштовувати “бунга-бунга” – назва, під якою стали відомі оргії в його особняках – по всій Італії.

Сильвіо Берлусконі
Берлусконі проводитиме вечірки по всій Італії

Про це повідомляють британські ЗМІ.

“Я зареєстрував “бунга-бунга” як бренд і тепер можу використовувати його у всіх провінціях Італії“, – заявив він на конференції, присвяченій імміграційній кризі в країні, на якій були присутні губернатори всіх 20 італійських регіонів.

Жарт прем’єра обурив опозиційних депутатів: за їхніми словами, заява політика недоречна і ганебна в даній трагічній ситуації, коли до Італії ринув потік біженців з охопленої війнами Північної Африки і на тлі недавньої загибелі більше 100 іммігрантів з Тунісу, чиє судно затонуло на шляху в європейську державу .

Відзначимо, що, судячи з усього, італійський прем’єр досить легко ставиться до судового розгляду стосовно нього. Він не з’явився на засідання у своїй справі, яке повинно було пройти 6 квітня. У результаті розгляд вирішили відкласти до 31 травня.

Нагадаємо, прем’єр-міністра підозрюють у сексуальних зв’язках з неповнолітніми повіями, а також перевищенні службових повноважень.

Сам Сільвіо Берлусконі заперечує всі звинувачення, заявляючи, що ніколи в житті він не платить за секс. Однак марокканська танцівниця Рубай – головний фігурант справи заявляє, що отримала від прем’єр-міністра 7 тис. євро, в той час як італійські ЗМІ вказують на значно більшу суму – 150 тис. євро, а також коштовності, годинники, машину, отримані від голови уряду в якості подарунків. Крім того, італійський прем’єр особисто брав участь у визволенні Рубі з поліцейського відділку, куди вона потрапила за підозрою у крадіжці.

За словами Берлусконі, процес не має під собою жодних інших підстав, крім політичного замовлення. У зв’язку із засіданням у справі Сільвіо Берлусконі заходи безпеки в Мілані 6 квітня були значно посилені: вулиці патрулировались сотнями поліцейських.

На захист Берлусконі висловлюється також депутат парламенту Ломбардії, особистий стоматолог глави уряду Італії Ніколь Мінетті. За словами “найсексуальнішої стоматолога Італії”, дівчата на вечірках “бунга-бунга” поводяться пристойно і жодних оргій там не відбувається. За словами Мінетті, на вечірках Берлусконі жартує, розповідає про життя, політику тощо. Саму ж стоматолога звинувачують в пошуку і постачанні дівчат персонально для прем’єр-міністра Італії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.