Новини України. 27 квітня. Заборгованість перед вкладниками ПАТ КБ «Надра» планують погасити до завершення процесу капіталізації та до моменту виведення з банку тимчасової адміністрації, тобто до 13 серпня 2011 року.

Надра банк
"Надра" банк обіцяє виплатити усю заборгованість перед вкладниками до 13 серпня

Це питання сьогодні обговорили під час спільної наради в Міністерстві юстиції за участю представників державної виконавчої служби та керівництва банку, передає прес-служба Мін’юсту.

Повідомляється, що Державна виконавча служба робить все для того, що банк «Надра» виплатив борги перед вкладниками та для проведення виконавчих дій з приводу виконання рішень суду, за якими боржником є ПАТ КБ «Надра».

Зокрема, на виконанні відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві перебуває зведене виконавче провадження про стягнення коштів з ПАТ КБ «Надра» на користь юридичних та фізичних осіб. До складу указаного виконавчого провадження входить понад 3000 виконавчих проваджень на загальну суму стягнення у розмірі 267 448 404,91 грн, йдеться в повідомленні.

У квітні 2010 року Національним банком України було розроблено та затверджено План фінансового оздоровлення банку «Надра» на період 2010-2016 роки. Згідно з цим Планом банк продовжить виконувати зобов’язання перед клієнтами та кредиторами в рамках спеціальних програм та буде вживати низку заходів, спрямованих на відновлення і розвиток бізнесу.

Банк «Надра» заснований в 1993 році. Співвласник газового трейдера RosUkrEnergo (Швейцарія), власник DF Group (Австрія), український бізнесмен Дмитро Фірташ в травні 2010 року заявив про готовність вкласти в банк 5 млрд грн на паритетних умовах з державою. До початку 2011 року найбільшими акціонерами банку «Надра» були Novartik Trading Limited (60,9967%) і підприємств Manmade Enterprises Limited (обидві – Кіпр, 30,7406%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.