Новини політики. 20 квітня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що кошти донорів, виділені на об’єкт «Укриття» на Чорнобильській АЕС, будуть використовуватися ефективно і прозоро.

Микола Азаров
Азаров обіцяє витрачати гроші прозоро

Про це він заявив сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів.

«Від імені уряду України я щиро подякував усім учасникам донорської конференції за їхню підтримку, і підкреслив дві принципові для нас речі. По-перше, запевнив донорів, що кожен цент, вкладений у перетворення об’єкту «Укриття» на екологічно безпечну систему, буде використано ефективно і прозоро. Це справа честі для нашого уряду», – сказав Азаров.

За його словами, другою принциповою річчю є «важливий і потужний людський емоційний вимір». «Не стільки важлива сума донорської допомоги, як солідарність країн, наочна демонстрація об’єднання зусиль для вирішення глобальних проблем», – наголосив прем’єр.

Сьогодні для світу, який ще не подолав наслідків фінансово-економічної кризи, «це знаковий сигнал», заявив Азаров. При цьому, за його словами, навіть після катастрофи на японській АЕС «Фукусіма-1» ця країна не відмовляється від використання ядерної енергії. Так само, зауважив прем’єр, не відмовиться від ядерної енергії і більшість країн світу.

Як заявив Азаров, навіть такі катастрофи не повинні зупиняти прогрес.

«Водночас людство зобов’язане засвоїти їхні уроки і здійснити певні перетворення. Тема необхідно знайти нову, більш безпечну і більш справедливу модель економічного розвитку для сучасного світу все частіше і все гостріше постає у різних дискусіях, які ведуть країни світу», – зауважив голова уряду.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.