Новини економіки. 20 квітня. Україна і Росія почали обговорювати можливість перегляду формули ціни на газ, заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Микола Азаров
Азаров обіцяє дешевий газ для народу

“Учора відбулася зустріч з віце-прем’єр-міністром (Російської Федерації – ред.) Сечіним. Поки ще рано говорити про результати, але процес розпочато і для нас це дуже важливо”, – сказав глава українського уряду в Києві в середу на зустрічі з президентом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Томасом Міровим.

При цьому Азаров нагадав, що щорічно Україна платить за газ Російської Федерації близько $8 млрд, назвавши цю суму “дуже великою”, а також заявивши, що оптимальна для української економіки ціна – $200 за 1 тис куб м

Азаров також нагадав, що обговорював таку можливість з прем’єр-міністром РФ Володимиром Путіним під час його останнього візиту в Україні.

За словами українського прем’єра, тоді за приклад він привів вартість російського газу для Польщі та Німеччини, яка, на думку Києва, значно нижчі, ніж для України.

“Звичайно, ми розуміємо – складним буде процес переговорів. Але, у всякому разі, прем’єр-міністру Росії нічого було відповісти на це питання”, – сказав Азаров.

Нагадаємо, що минулого року після підписання Харківських угод, влада обіцяла 30%-ву знижку ціни на газ.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.