Новини технологій. 28 квітня. США. Компанія Apple відзвітує перед конгресом США у зв’язку із звинуваченнями у стеженні за місцем розташування власників вироблених компанією смартфонів iPhone.

iPhone
iPhone стежить за своїм власником?

Про це повідомляє РІА “Новости” з посиланням на главу Apple Стіва Джобса.

“Я думаю, що Apple відзвітує перед конгресом. Вони попросили нас прийти (на слухання), і ми, зрозуміло, виконаємо їх прохання”, – заявив Джобс.

Суспільний інтерес до того, що відбувається з даними про місце розташування власників iPhone, виник на минулому тижні, коли два дослідники оприлюднили інформацію, давно відому фахівцям: пристрої Apple зі стільниковими модулями записують в пам’ять дані про переміщення апарату і передають їх у компанію.

Через тиждень, 27 квітня, компанія опублікувала на своєму сайті докладну відповідь, де пояснюється, що збір відомостей про базові станції мережі та WiFi-точки доступу ведеться для роботи геолокаційних сервісів. Ця інформація допомагає обчислювати координати користувача за його запитом максимально оперативно і точно.

За словами представників компанії, виявлений на iPhone файл з геоданими містить координати не самого смартфона, а лише оточуючих його станцій зв’язку, які іноді можуть бути розташовані на відстані більше сотні кілометрів від користувача. При цьому дані для ведення бази стільникових веж і точок доступу бездротових WiFi-мереж шифруються і передаються з мобільних пристроїв в Apple анонімно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.