Новини науки. 29 квітня. Двоє американських вчених з’ясували, яким дівчатам віддають перевагу чоловіки-натурали, і які еротичні фотографії найчастіше розглядають літні дами.

Google
Google- допоміг дізнатися правду

Двоє американських вчених Огі Одаба (Ogi Ogas) і Саї Геддем (Sai ​​Gaddam) проаналізували сексуальні бажання сучасних чоловіків і жінок за допомогою пошукових систем в Інтернеті, повідомляє Tengri News з посиланням на The Daily Mail.

Для дослідження вони використовували мільярди запитів, пов’язаних з сексом, з бази Dogpile, яка об’єднує результати пошуку по Google, Yahoo! і Bing. Таким чином вони з’ясували, які саме частини тіла чоловіка вважають найбільш привабливими і яке порно любить дивитися прекрасна половина людства. Підсумки своєї роботи учені опублікували в книзі «Мільярд розпусних думок».

Вчені з’ясували, що натуралам дівчата в тілі подобаються більше ніж худі і вони вважають ступні однією із найбільш еротичних частин жіночого тіла. При цьому вони отримують задоволення від перегляду еротичних фотографій, у тому числі тих, на яких зображені літні дами і транссексуали. В цілому чоловіки однаково оцінюють тіло свого сексуального партнера: чи то натурал або гомосексуаліст – найеротичнішими частинами тіла вони все одно будуть вважати груди, сідниці і ступні.

Якщо порівнювати чоловіків і жінок, то в ході дослідження з’ясувалося, що чоловіки частіше представляють у своїх еротичних фантазіях груповий секс, причому жінкам у цих мріях відводиться менше місця. Крім того, вчені стверджують, що жінкам з традиційними сексуальними уподобаннями подобається читати романи і дивитися фільми про відносини геїв, але тільки якщо основний акцент робиться на любовних переживаннях, а не на сексі.

Що стосується порнороликів, то з’ясувалося, що чоловіки-натурали із задоволенням дивляться аматорське порно в онлайн, а жінки і геї віддають перевагу еротичній грі. Крім того, гомосексуалісти, як виявилося, не проти подивитися відео за участю натуралів.

Однак з підходом американських дослідників погодилися не всі. Так, відомий психолог Дональд Сімонс розкритикував їх підхід, відзначивши, що Інтернет дає не об’єктивну картину.

За його словами, кількість пошукових запитів далеко не гарант того, що предмет пошуку є сексуально привабливим для інтернет-користувача.

«Якщо б існувала порнозірка з трьома грудьми, я готовий посперечатися, що її фото зібрали б мільйони переглядів. Чи говорить це про те, що вона збуджує чоловіків? Не думаю », – заявив учений, коментуючи дослідження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.