Новини світу. 13 квітня. Фото. Морські піхотинці США в Афганістані найближчим часом почнуть отримувати нові міцні труси, які повинні захистити пахову область солдатів від вибуху саморобних вибухових пристроїв.

труси Cooneen Watts & Stone, underwear
Американських солдат захищатимуть британські "бронетруси"

Аналогічну нижню білизну вже мають британські солдати в Афганістані. Згідно з планами командування систем озброєння Морської піхоти США (MARCORSYSCOM), кожен морпіх, що несе службу в Афганістані, повинен отримати чотири пари нових трусів.

Нова нижня білизна не забезпечує захист від осколків, проте володіє високою міцністю на розрив і не дозволяє піску або фрагментами вибухового пристрою потрапити в рану. Крім того, тканина, з якої виконані труси володіє антибактеріальними властивостями. У цілому, нова нижня білизна дозволяє запобігти важким ушкодження органів пахової області та тазової порожнини, а також розриву стегнових артерій.

Згідно з планами MARCORSYSCOM, найближчим часом буде оголошений тендер на постачання нового виду нижньої білизни. Будуть розглядатися декілька варіантів трусів, виконаних з шовкової і кевларової тканини, а також інших видів тканини. Військові також будуть оцінювати вогнестійкість трусів, однак вона не є обов’язковою вимогою. Згідно з вимогами MARCORSYSCOM, нові труси повинні бути унісекс або поставлятися в жіночому і чоловічому варіантах. Військові планують відправити перші труси в Афганістан вже через два місяці.

В якості перехідного варіанту оснащення морських піхотинців розглядається можливість купівлі обмеженої партії захисних шовкових трусів виробництва ірландської компанії Cooneen Watts & Stone, що поставляє таку нижню білизну британським солдатам. Крім того, на ринку вже представлений і варіант трусів з тканини на основі кевларових ниток Blast Boxers, що випускаються уельською компанією BCB International.

Паралельно з проведенням тендеру Морська піхота США має намір розробити і власний варіант трусів, які будуть створені за участю ВМС і ВПС США. Американські військові розглядають можливість створення нижньої білизни зі сталевою захисною черепашкою і з багатошаровою кевларовою тканиною.

Британські військові в Афганістані почали отримувати захисні труси з грудня 2010 року. Міністерство оборони Великобританії витратило на купівлю нижньої білизни 10 мільйонів фунтів (15,5 мільйона доларів). У британському виконанні захист складається зі спеціальних шовкових міцних трусів, захисного поясу і черепашки. Паралельно з поставкою нового захисту військовим, міністерство оборони Великобританії оприлюднило інструкцію з носіння і використання в залежності від типу військової операції.

Cooneen Watts & Stone

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.