Новини науки. 15 квітня. Американські палеонтологи вважають, що їм вдалося знайти відсутню ланку еволюції доісторичних видів.

динозавр
Демонозавр - новий вид динозавра

В американському штаті Нью-Мексико, у містечку Гост-Ренч були виявлені скам’янілості раніше невідомого виду динозаврів з сімейства тероподів. Динозавр жив близько 205 мільйонів років тому.

Виявлений динозавр був розміром як велика собака (його череп має довжину 14 см). Відмінною особливістю цього монстра стали довгі передні ікла з великим кутом нахилу. Новий вид назвали «демонозавром» (Daemonosaurus chauliodus).

Демонозавр мав коротку морду, великі очі, завдяки яким він, можливо, міг полювати в темний час доби. Керівник групи американських палеонтологів доктор Ханс Сьюз також відзначає, що однією з особливостей будови демонозавра є наявність порожнин в шийних хребцях, які пов’язані зі структурою дихальних органів.

Опис динозавра раніше з’явився на сайті Королівського товариства. Ознайомившись з ним, палеонтологи припустили, що демонозавр може виявитися відсутньою ланкою між найдавнішими представникам хижих динозаврів і більш пізніми тероподами на чолі з тиранозавром.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.