Новини світу. 27 квітня. Пілот ВПС Афганістану відкрив вогонь в аеропорту Кабула і застрелив шістьох осіб контингенту НАТО.

Офіційних відомостей про національність загиблих немає. Між тим, за даними “Аль-Джазіри”, всі вони були американцями. Пілот був убитий у відповідь вогнем.
Перестрілка почалася близько 11:00 за місцевим часом. Офіційних відомостей про причини конфлікту немає. Як повідомляє “Аль-Джазіра”, перестрілка почалася після суперечки пілота з натовцями.
Відповідальність за інцидент спочатку взяв на себе “Талібан“, проте згодом влада Афганістану заявила, що пілот, який відкрив стрілянину, служив у місцевих ВПС більше двадцяти років.
Втім, афганські таліби стверджують, що їх прихильник довгий час служив в армії з метою вбивства іноземних офіцерів, і йому “нарешті випав шанс”.
Джерело Lenta.ru