Новини економіки. 29 квітня. Експертно-аналітична група з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля рекомендувала трейдерам нафтопродуктів дотримуватись нового цінового коридору – не вище 10,0 грн за літр бензину марки А-95 та 9,6 грн. за літр дизельного пального.

бензин, АЗС, заправка
Бензин буде дорожчий

Про це повідомила прес-служба відомства.

Головуючий на засіданні Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко закликав нафтотрейдерів з розумінням ставитися до виконання рекомендацій ЕАГ, наголосивши на тому, що уряд виконав свою обіцянку і знизив ставки акцизного збору на нафтопродукти.

Учасники домовилися провести наступне засідання експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості у середині травня 2011 року.

Як раніше заявляв Бойко, ситуація, що склалася на ринку нафтопродуктів, вимагає від усіх учасників зваженого підходу до ціноутворення на пальне.

“Ми уважно спостерігаємо за ціновою ситуацією на нафтових ринках. Сьогодні країни світу вживають заходів для стабілізації цін на пальне та недопущення проявів недобросовісної конкуренції на ринку. Бувають у держави складні часи, сьогодні настав момент, коли не можна використовувати ситуацію із світовим зростанням цін на нафту для того, щоб отримувати надприбутки, заробляючи на громадянах України“, – зазначив міністр.

Нагадаємо, Міненерговугілля рекомендувало 14 квітня дотримуватися верхньої межі цінового коридору в 9,95 грн на бензин А-95 та 9,45 грн на дизельне пальне; 6 квітня – 9,85 грн/л на бензин марки А-95, і 9,35 грн/л на дизельне паливо, підвищивши ціновий коридор на 0,1 грн – з 9, 75 грн/л на бензин А-95 і 9,25 грн/л на дизельне паливо.

Джерело Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.