Новини світу. 5 квітня. 75-річна громадянка Грузії відключила Вірменію від Інтернету, пошкодивши оптико-волоконну кабельну магістраль “Телеком Залізної дороги”.

Вірменія і Грузія кілька годин сиділи без Інтернету через аварію кабеля

Жінка зізнається у скоєному.

Через аварію без Інтернету на кілька годин 28 березня залишилися вся Вірменія і велика частина Грузії.

За словами правоохоронців, на місці події затримали грузинку у віці 75 років. Порушено кримінальну справу, яка передбачає пошкодження або знищення чужого майна, що спричинило значної шкоди. Даний злочин карається штрафом, або суспільно корисною працею строком від 100 до 180 годин, або виправною працею до 1 року, або позбавленням волі від одного до трьох років.

Обвинувачена тимчасово звільнена, а слідство у справі ведеться. Сама жінка визнає провину, а також є свідки, які підтверджують злочин.

Згідно з інформацією МВС Грузії, обвинувачена з села Ксані в Грузії шукала в землі мідь, під час чого і пошкодила оптико-волоконну магістраль. В жінки не було спільників і діяла вона самостійно, відзначають в міліції.

В результаті пошкодження 28 березня приблизно о 17 годині Інтернет в Тбілісі декілька годин був відключений у десятків тисяч абонентів. Крім того Інтернету кілька годин взагалі не було в Вірменії.

За матеріалами Business Грузия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.