Новини технологій. 23 квітня. При створенні тривимірного зображення на екран проектується два зображення, 3D-окуляри дозволяють оку бачити тільки призначений для них кадр. 2D-окуляри роблять все з точністю навпаки.

3D окуляри
3D окуляри можуть замінити на 2D

Технологія 2D-glasses блокує непотрібну картинку і показує глядачеві кіно в традиційному «двомірному» вигляді, тоді як в 3D-окулярах він бачив би об’ємну картинку, а без них – кадри, які двояться.

Такі окуляри «спрацюють» тільки в кінотеатрах формату Real D і телевізорах, що використовують пасивну технологію 3D-зображень. У кінотеатрах IMAX і Dolby 3D вони працювати не будуть.
Ідея створення 2D-окулярів надихнула Хенка Гріна (Hank Green), коли його дружина поскаржилася на головний біль від перегляду 3D-фільмів в кінотеатрі. Щоб не сидіти на сеансах поодинці, він розробив ефективний спосіб боротьби з об’ємними зображеннями.

Пропозиція зробити «двомірні» окуляри, щоб позбутися від модного 3D-кіно, вже звучала раніше, але як жарт. Це не перший раз, коли розіграш втілюють у реальність. Так, компанія Google першого квітня «впровадила» в Gmail систему управління жестами. Буквально через тиждень американські розробники реалізували її за допомогою контролера Kinect.

Джерело Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.