Новини України. 31 березня. Київ. Найбільшим покупцем комунальних активів під час управління Леоніда Черновецького стала компанія “Новий регіон”.

Леонід Черновецький
Черновецький допоміг своєму зятеві незаконно придбати комунальних об'єктів на шалену суму

Про це заявив під час звіту у Київраді голова КМДА Олександр Попов.

“5 тисяч квадратних метрів приміщень у центрі Києва вилучено з врахуванням ціни, яку заявив сам інвестор. Ціна продажу нерухомості була зухвало низькою. Наприклад, житловий будинок на самісінькому Майдані незалежності був оцінений за ціною 350 доларів за метр квадратний. Його площа 10 тисяч метрів квадратних. Ви розумієте, скільки поклав в карман той, хто цю аферу затіяв”, – додав Попов.

“Ми змушені в судовому порядку вирішувати питання повернення тих об’єктів, які були вилучені незаконнно”, – сказав голова КМДА.

За його словами, найбільшим покупцем комунальних активів стала компанія “Новий регіон“. На неї розписано придбання “Київміськбуду”, “Київгазу”, “Київводоканалу”, “Київхімволокно”.

“Експерти кажуть, що “Київміськбуд” був проданий за ціною, що в 36 разів нижче ринкової. Нагадаю, 150 мільйонів заплатили за приватизацію “Київміськбуду” з усіма активами. Ми безумвоно, зупинили цей процес, але пройшли багато судів”.

“Продані за безцінь автобусні парки, гаражі “Київводоканалу“, комунальні аптеки, центральні поліклініки Солом’янського та Шевченківського району, наркологічна клінічна лікарня, туберкульозний дитячий санаторій”, – обурився Попов.

За його словами, всього вилучено з власності міста 68,5 тисяч квадратних метрів не житлової нерухомості.

“Є випадки, коли навіть приміщення, де знаходились правоохоронні органи, були вилучені без їхньої згоди”, – повідомив Попов.

За його словами, з четвертого кварталу 2008 року не проводилося жодного конкурсу на оренду. А 53% площ в оренду передано на пільгових підставах.

Компанію “Новий регіон” пов’язують із В’ячеславом Супруненком, зятем Леоніда Черновецького, який зараз переховується в Італії.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.