Новини культури. 4 березня. США. Одна з головних інтриг наступного кінороку розв’язалася напередодні. Представники Джорджа Лукаса оголосили дату випуску фільму “Зоряні війни. Епізод I: Примарна загроза” в 3D. Перший епізод культової кіносерії вийде на світовий екран 10 лютого 2012 року.

"Зоряні війни" вийдуть у 3D

“Примарну загрозу” конвертують в 3D на найбільшій у світі студії спецефектів Industrial Light & Magic – під чуйним керівництвом самого майстра. Бюджет робіт у 3D-конвертації тримається в найсуворішому секреті, але очевидно, що мова йде про десятки мільйонів доларів. Підкреслюється, що зображення піддається кропіткій комп’ютерній обробці при “повній повазі до оригінального матеріалу”.

Слід зазначити, що до цього цілий ряд великих блокбастерів, не знятих, але випущених в 3D, відправлялися на переформатування далеко за межі Голлівуду – в Індію і Південну Корею, де багато студій спеціалізуються на дешевому і швидкому 3D “під ключ”. “Зоряні війни” – найбільше подібне замовлення, що виконується без поспіху, в самій просунутій і технічно оснащеною CGI лабораторії світу. Від комерційного успіху перезапуску “Зоряних воєн” залежить, зокрема, чи побачимо ми багато інших шедеврів високовидовищного кіно в стереоформаті. Незгасаючий десятиліттями попит на бренд “Зоряних воєн” вселяє в продюсерів впевненість в успіху. Про плани випустити поступово всі шість частин “Зоряних воєн” в стереоформаті Лукас оголосив незабаром після шаленого успіху “Аватара”.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.