Новини світу. 3 березня. Держсекретар США Хілларі Клінтон вважає, що приватні ЗМІ Америки поступаються російському телеканалу Russia Today і арабському Al Jazeera.

Хілларі Клінтон
Клінтон визнала, що США програли "інформаційну війну"

Виступаючи на слуханнях в американському Конгресі, Клінтон заявила, що США «програють інформаційну війну» Росії, Катару і Китаю, передає видання Business Insider.

На думку Клінтон, Al-Jazeera, CCTV та Russia Today «вбивають» приватні ЗМІ США.

«Al-Jazeera стала переможцем. Китайці створили глобальне телемовлення англійською, росіяни створили міжнародний канал. Це повчально», – сказала держсекретар.

«Наші приватні ЗМІ просто не можуть заповнити пролом. Вони звикли розповідати про те, хто такі американці в своїх розважальних програмах».

У результаті, на думку Клінтон, іноземці, які дивляться американські передачі, вважають, що громадяни США – «це люди, що накачують м’язи і гуляють в бікіні».

Клінтон вважає, що США перестали серйозно займатися пропагандою після закінчення Холодної війни.

«Ми вирішили: все зроблено. І тепер змушені за це розплачуватися», – сказала держсекретар.

Клінтон вимагає, щоб федеральні влади збільшили бюджет держдепартаменту США, так як в даний час в світі йде «інформаційна війна» і США її програють. Слід зазначити, що члени партії республіканців наполягають на тому, щоб кошти, що виділяються відомству, були скорочені практично вдвічі.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.