Новини світу. 1 березня. Відео. Британський часопис Guardian у своєму додатку G2 критикує кореспондентів та ведучих Бі-Бі-Сі, які неохайно вдягаються.

Джастін Роулетт
Джастіну Роулетту зробили зауваження за джинси і відсутність краватки

У статті йдеться про чоловіків.

Видання посилається на нещодавно проведене опитування, згідно з яким британські глядачі хочуть бачити кореспондентів та ведучих у краватках: їм не подобаються відкриті шиї у чоловіків та джинси.

Імоджен Фокс, заступник редактора G2 з питань моди, у своїй статті пише, що навіть якщо ви повідомляєте з “гарячої точки”, то подбайте про свій зовнішній вигляд.

Найбільшим порушником вона назвала кореспондента аналітичної вечірньої програми на другому телеканалі Бі-Бі-Сі Newsnight Джастіна Роулетта, який минулого місяця записав репортаж про Україну.

Імоджен Фокс найбільше обурило інтерв’ю з Президентом України Януковичем. Те, що Джастін Роулетт одягнув джинси, не мав краватки, а з-під сорочки в нього виглядала футболка, експерти з питань моди назвали виявом неповаги.

Перерахувавши ще кількох телеведучих Бі-Бі-Сі, автор статті пише, що вона не розуміє, звідки на телебаченні з’явилась ця тенденція до неохайності.

“Чи означають джинси наближеність до народу, до “кожного із нас”, наче ними кореспондент промовляє до глядача: “Якби ти був на моєму місці, ти б запитав президента чи прем’єр-міністра те саме”? Чи можливо це відголоски такої собі “мачо-культури”? – запитує автор коментаря.

Втім, робить висновок Імоджен Фокс, глядач обирає належний, доречний стиль, а не манеру мачо.

ВІДЕО

За матеріалами BBC

Коментарі

  1. Ото през.. очканув, кров заграла, очі забігали. Певно після запису журналіст буде персоною нон-грата :). Хоч би нормально відповів наш “іміджмейкер”.