Новини України. 2 лютого. Запоріжжя. Близько 1 тисячі підприємців проводять мітинг в Запоріжжі, виступаючи проти реформ, що проводяться урядом

В Запоріжжі підприємці пікетують обладміністрацію

Перед Запорізькою облдержадміністрацією зібралася тисяча підприємців, що вимагають законно про корупцію, перегляду Податкового кодексу і не звужувати права людей при розробці Трудового та Житлового кодексів.

Близько 1 тис. підприємців проводять мітинг в Запоріжжі, виступаючи проти реформ, що проводяться урядом, а також звинувачуючи Кабінет Міністрів у неконституційних діях.

Акція почалася об 11:00 і проходить на проспекті Леніна біля будівлі Запорізької обласної державної адміністрації.

Учасники мітингу тримають у руках прапори запорізького союзу підприємців “Ніка”, плакати з написами: “Запорожці проти лжереформ: пенсійній, трудової, податкової, житлової”, “Повернемо Україну громадянам, заберемо Україну в олігархів”, “Ударимо підприємницьким автопробігом по чиновницькому свавіллю” .

Також до підприємців приєдналися представники партії ВО “Свобода” і “Батьківщина”, які прийшли з власними прапорами.

У резолюції мітингу учасники, зокрема, зажадали негайно прийняти закону про корупцію; переглянути норми Податкового кодексу на їх відповідність принципам державної регуляторної політики, внести до кодексу зміни на основі розробок Асамблеї малого і середнього бізнесу; попередити розробників Трудового та Житлового кодексів про те, що прийняття нових законів не повинно звужувати існуючі права і свободи.

Також вони вимагають встановити мораторій на податкові перевірки та ввести податкові канікули для малого бізнесу.

Крім цього, в резолюції вирішено вважати Кабінет Міністрів нелегітимним, оскільки дії уряду відбуваються всупереч волі народу і Конституції.

У зв’язку з цим, Президенту Віктору Януковичу рекомендується притягнути до відповідальності членів Кабміну за дії, що суперечать Конституції і закону, а також вимагати від членів уряду оприлюднити відомості про доходи, цінні папери, майно і вклади як своїх власних, так і членів своїх сімей.

Резолюцію мітингувальники передали представнику обладміністрації.

Нагадаємо, 1 лютого близько 1 тис. підприємців мітингували у Львові з вимогою відставки Кабінету міністрів.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.