Новини України. 1 березня. Перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Олексій Литвин провів зустріч з делегацією італійських бізнесменів та обговорив можливість проведення міжнародного інвестиційного форуму у Запоріжжі за підтримки італійських партнерів.

Запоріжжя
В Запоріжжі хочуть провести економічний форум

Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

«Наше завдання – налагодження мостів між бізнесменами Італії та України, в даному випадку, Запорізької області, – прокоментував цілі своєї компанії Вінценто Сантокі, один з представників делегації. – Ми допомагаємо бізнесменам знайти цікаві проекти. І одним із таких способів продемонструвати ідеї та можливості італійського та запорізького бізнесу є проведення міжнародного бізнес-форуму за фінансової підтримки італійської сторони».

Організація міжнародного форуму зацікавила представників влади Запоріжжя та області. З урахуванням позитивного досвіду проведення економічних форумів у Запоріжжі перший заступник голови ОДА Олексій Литвин висловив впевненість у можливості реалізації такого проекту.

«Дуже своєчасна ідея. Збільшення інвестицій – одне з пріоритетних завдань, які поставила перед собою обласна державна адміністрація. Маємо низку цікавих проектів, з якими вже зараз готові ознайомити потенційних інвесторів. Більше того, Запорізька область має чудові перспективи розвитку таких галузей як промисловість, сільськогосподарський сектор, логістичний напрямок. Нам є чим зацікавити іноземних партнерів. Тож ідея проведення форуму у Запоріжжі має всі шанси стати реальністю», – повідомив Олексій Литвин.

У свою чергу, Вінценто Сантокі та керівник міжнародного адвокатського бюро Габріелє Бернарделлі запросили посадовців взяти участь у міжнародному економічному форумі, який відбудеться у середині літа в Римі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.