Новини України. 14 березня. Народний депутат від Партії регіонів Максим Луцький запевняє, що до кінця поточної сесії Закон “Про вищу освіту” буде ухвалений в новій редакції.

Максим Луцький

Про це повідомляє УНН.

“До кінця цієї сесії закон буде ухвалений. І вже влітку ми матимемо новий законодавчий акт, який регулює відповідні питання”, – сказав нардеп.

Луцький нагадав, що при МОН була створена робоча група для напрацювання нового проекту закону щодо вищої освіти в Україні, який би зняв усі протиріччя зацікавлених сторін.

За його словами, передача ініціативи в цьому питанні Міносвіти є нормальним процесом, оскільки депутатські законопроекти щодо реформування вищої освіти не знаходять 100% підтримки ні в депутатському корпусі, ні серед студентства.

“Для того, щоб зняти всю конфліктність ситуації і довести суспільству, що те, що відбувалося, є ні що інше як банальний політичний наступ на міністра освіти, ми відкликали свій раніше зареєстрований законопроект”, – сказав він.

Луцький запевнив, що члени робочої групи готові до діалогу щодо законопроекту абсолютно з усіма зацікавленими сторонами, і зокрема з представниками опозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.