Новини світу. 18 березня. Британія. Житель Великобританії Луїс Пірз, після народження хворий на дитячий церебральний параліч, отримає компенсацію на загальну суму 7 мільйонів фунтів.

Суд присудив виплатити постраждалим 7 млн фунтів

Відповідне рішення за позовом батьків 11-річного хлопчика прийняв Високий суд Бірмінгема.

Луїс народився в грудні 1999 року в лікарні Heartlands, розташованій в Бірмінгемі. Після народження у хлопчика був виявлений підвищений ризик гіпоглікемії (низький рівень глюкози в крові). Однак лікарі не зробили належних заходів з контролю цього стану. Зниження рівня цукру в крові призвело до незворотних ушкоджень мозку пацієнта, внаслідок чого у нього розвинувся церебральний параліч.

Батьки хлопчика звернулися до суду з приводу бездіяльності лікарів, в результаті якої дитина стала інвалідом. За словами адвоката Джулі Льюїс, для оцінки стану Луїса лікарям слід було провести аналіз на рівень глюкози в крові, проте він не був виконаний. В даний час хлопчик, що страждає паралічем, ледве ходить і не може одягтися без сторонньої допомоги.

Відповідальність за лікарську недбалість Бірмінгемський суд поклав на регіональний фонд Національної служби охорони здоров’я Великобританії (NHS). За рішенням суду, батьки Луїса отримають одноразову виплату в розмірі трьох мільйонів фунтів. Крім того, фонд NHS зобов’язали щорічно виділяти кошти на догляд за пацієнтом.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.