Новини України. 28 березня. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов має намір очистити підземні переходи метро від стихійної торгівлі.

базар
Попов хоче забрати ринки з київської "підземки"

Про це він заявив сьогодні під час розширеної апаратної наради КМДА.

Попов повідомив, що почастішали звернення громадян з приводу того, що підземні переходи метро і сам метрополітен перевантажено об’єктами торгівлі.

Голова КМДА доручив начальнику головного управління КМДА з питань надзвичайних ситуацій Віталію Пшеничному до завтрашнього вечора підготувати розпорядження, яким буде створено спеціальну комісію для розгляду цього питання

«Давайте з точки зору профілактики надзвичайних ситуацій розглянемо це питання, пройдемося по нашим станціям, подивимося, що там є, і ліквідуємо ті об’єкти, які заважають людям», — підкреслив він.

Олександр Попов підкреслив, що його категорична позиція полягає в тому, що у метро не може бути об’єктів торгівлі, які загрожують громадянам при вході і виході з підземки.

Він додав, що естетичний вигляд самого метро повинен бути на рівні, і якщо залишати якусь торгівлю, то її має бути належним чином архітектурно оформлено.

За матеріалами ЛІГАБізнесІнформ, Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.