Новини технологій. 16 березня. Популярний в усьому світі хостинг відеокліпів YouTube, підконтрольний інтернет-гігантові Google, придбав ірландську компанію Green Parot Pictures, що спеціалізується на технічній обробці відеоматеріалів. Сума угоди невідома.

youtube
Youtube буде покращувати якість відео

Як повідомляє видання Venture Beat, таким чином керівництво порталу сподівається поліпшити якість відео, що завантажують на сайт. Багато хто з них не відрізняються професіоналізмом: картинка розмита, звук переривається, не вистачає яскравості або контрастності. При цьому відео низької якості часто представляють політичну важливість, наприклад, ролики, завантажені протестантами в Лівії або Єгипті.

Youtube планує інтегрувати технології обробки відео Green Parot з власним сервісом, який підганяє матеріал під потрібний розмір і формат відразу після його завантаження на сервер.

Газета зазначає, що технологія ірландської компанії, заснованої професором університету Дубліна Аніл Кокарамом, використовувалася при створенні повнометражних фільмів, включаючи відомі в усьому світі блокбастери «Володар кілець», «X-Men» і «Людина-павук».

Джерело Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.