Новини світу. 22 березня. Ізраїль. Бійка між релігійними євреями і арабами зав’язалася в парку Ейн зейт в Цфате. Як повідомляє «Маарів», релігійні євреї в масках прийшли в парк, де відпочивали араби-християни з сусідніх сіл.

Євреї нападають на арабів

Зав’язалася бійка, в результаті якої, один з арабів отримав поранення середнього ступеня тяжкості і був госпіталізований до лікарні. Поліція Цфата приступила до розслідування.

Нагадаємо, що це не перший подібний інцидент за останній тиждень. Раніше, в Цфате невідомі спалили автомобілі, які належать арабським студентам на стоянці гуртожитку коледжу Цфат поблизу Старого міста.

Згоріли не менше трьох машин. На стінах розташованого поруч корпусу коледжу з’явилися антиарабські написи. Поліція Цфата почала розслідування.

Після теракту в Ітамарі комітет арабських студентів попередив арабську молодь, яка приїхала вчитися в Цфат, щоб вона побоювалася акцій відплати з боку релігійної єврейської молоді і не виходила на вулицю під кінець суботи.

Поліція взяла під посилену охорону стару мечеть Цфата.

Координатор арабських студентів у коледжі Цфат розповів, що кілька місяців тому головний рабин міста видав галахічну постанову – не здавати і не продавати квартири арабам. Після цього антиарабські акції посилилися, а минулої суботи вони досягли піку.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.